› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
numer wpisu 1592, data dodania 2012.09.21, odsłon 28692, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Kowalska 1-2c
tel. kom. 502 302 110

Opis

Czasem uda się zrobić coś, co jednocześnie pozwala na realizację marzeń, integruje ludzi, daje im satysfakcję ze wspólnego przebywania i współuczestnictwa w tworzeniu nowego, a nawet okazję do inicjowania i realizacji projektów, które wcześniej w mieście takim jak Elbląg wydawałyby się niemożliwe... Takim czymś dla pewnych osób stał się klub Mjazzga. 

Powstał w maju 2011 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy udało się w nim zebrać grupę osób, dzięki którym (ich działaniom, kreatywności i radości życia) klub zdążył w mocny sposób zaakcentować swoje miejsce na mapie kulturalnego i rozrywkowego życia Elbląga.Oferta klubu nie jest adresowana do ludzi określonych jakimś przedziałem 
wiekowym czy zasobnością portfela. To miejsce, w którym dobrze będą się czuli ludzie ciekawi świata, pomysłowi, o szerokich horyzontach muzycznych, indywidualiści, pasjonaci, postrzeleńcy i Ci, którzy wiodąc czasem stabilne i uporządkowane życie za dnia - lubią wieczorem spędzić czas w doborowym towarzystwie, pośmiać się, posłuchać muzyki na jaką wcześniej nie mieli okazji trafić i przy okazji rozluźnić za pomocą zimnego piwa, drinka czy innego trunku.
 
 
Z jakich pozycji menu MJAZZGI można i należy korzystać przede wszystkim? 
 
KONCERTY - dobra muzyka na żywo. W klubie posłuchać można zarówno młodych, zaczynających dopiero karierę artystów (nie tylko lokalnych) jak i uznane, rozpoznawane i doskonałe grupy muzyczne oraz solistów zarówno polskich jak i zagranicznych. Dominujące gatunki muzyczne to jazz, rock, alternatywa, reggae, blues i pokrewne.  
 
WYSTAWY - cyklicznie organizowane wernisaże grafiki, fotografii, malarstwa. 
 
PROJEKCJE MULTIMEDIALNE - okazja do zobaczenia koncertów i dokumentów głównie o tematyce muzycznej na dużym ekranie.
 
IMPREZY TEMATYCZNE - zabawy w wybranej konwencji, często z korespondującym wystrojem i angażujące uczestników do aktywności zgodnie z tematem imprezy.
 
Nieregularnie w  Mjazzdze można wziąć udział w innego typu imprezach, jak przedstawienia teatralne, spotkanie z poezją (slamy poetyckie), jamy muzyczne, happeningi i inne wydarzenia z szeroko pojętej dziedziny kultury. Dodatkowa atrakcja to wieczór przy muzyce pianisty, który na przemian nastrojowo i żywiołowo wyśpiewuje najpiękniejsze perełki muzyki rozrywkowej. Drzwi klubu otwarte są dla każdego, kto chce i potrafi spędzać czas dostarczając sobie radości i nie pozbawiając jej w tym samym czasie innych.
 
Mjazzga działa przez cały tydzień od około godziny 17.00 do ostatniego klienta.
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.