› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
 wyszukaj imprezę

Znajdź imprezę po słowie

Pokaż imprezy z przedziału

-
 kategorie imprez

Siła młodości na scenie. Koncert zespołu Blind Box

koncerty  ›   ponad rok temu    15.03.2017
Marta Małek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Siła młodości na scenie. Koncert zespołu Blind Box
17 marca
piątek
data 17 marca 2017 (piątek)
godzina18:30
biletyWstęp wolny

Są młodzi i pełni pasji. Szukają swojego miejsca w świecie muzyki, a gdy występują na scenie dają z siebie sto procent. Można ich było usłyszeć i zobaczyć m.in. podczas Świątecznych Spotkań Elblążan, a także w trakcie 25. Finału WOŚP. A teraz zespół Blind Box wystąpi w Młodzieżowym Domu Kultury. Już 17 marca w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37. Początek koncertu o godz. 18.30.

Muzyka tak bardzo w duszy im gra, że postanowili założyć zespół. Oskar Pałasz (gitara oraz główny wokal), Krzysztof Michalak (bas) i Bartłomiej Michalczyk (perkusja) to młodzi ludzie, którzy odważyli się spełnić marzenie i założyć zespół. Razem tworzą Blind Box, kapelę, o której robi się coraz głośniej. Grają szybko, mocno, energicznie.

Każdy czerpie inspiracje z zespołów, których słucha. U nas były to typowe, amerykańskie, pop punkowe zespoły z lat 90., chcemy to spopularyzować 

- mówili młodzi muzycy tuż po koncercie podczas 25. Finału WOŚP.

Zespół od dłuższego czasu ma swoje próby w Młodzieżowym Domu Kultury, nad jego rozwojem czuwa Rafał Wawrzyk, instruktor gitary klasycznej.

W sali widowiskowej przy ul. Bema 37 Blind Box zagra już 17 marca (piątek), początek koncertu o godz. 18.30. Wstęp jest wolny, zapraszamy wszystkich elblążan!"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  • Siła młodości na scenie. Koncert zespołu Blind Box
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.