› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
 wyszukaj imprezę

Znajdź imprezę po słowie

Pokaż imprezy z przedziału

-
 kategorie imprez

Pożegnanie z Elbląska Sceną Literacką

artystyczne  ›  wieczór literacki ponad rok temu    8.11.2012
Konrad Kosacz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pożegnanie z Elbląska Sceną Literacką
13 listopada
wtorek
data 13 listopada 2012 (wtorek)
godzina18:00
miejsce Mała Scena – Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
organizatorTeatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
tel. 55 641 97 00
bilety darmowe wejściówki, szczegóły w opisie

Z inicjatywy Stowarzyszenia Eurofamilia w Elblągu, przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu, ukazała się Antologia Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego pt. „Z ograniczoną nieodpowiedzialnością”. W książce swe teksty opublikowało szesnaścioro spośród członków Klubu, poza jedną osobą mieszkającą w Nowym Stawie, wszyscy są elblążanami. Autorami są: Marta Eisler-Wrzeszcz, Jagoda Falarz, Małgorzata Anna Jędrzejewska, Agnieszka Kopczyńska, Robert Lechwar, Dominika Lewicka-Klucznik, Katarzyna Mikołajczak, Artur Miścicki, Anna Nowak, Anna Pelplińska, Amadeusz Pfeifer, Ireneusz Pietroń, Anna Piór, Bogumiła Salmonowicz, Tomasz Walczak i Jacek Zukowski.

         W ramach ostatniego już spotkania Elbląskiej Sceny Literackiej, z która będziemy się żegnali, odbędzie się wieczór promocyjny książki. Zapraszamy serdecznie na Małą Scenę Teatru im. Aleksandra Sewruka w dniu 13 listopada o godzinie 18:00.  Gospodarzami wieczoru będą Małgorzata Anna Jędrzejewska oraz Tomasz Walczak, autorzy Wstępu i Posłowia do Antologii. Poza tym, że zaprezentuje się dwanaścioro spośród opublikowanych literatów, będzie można posłuchać ich najnowszych tekstów, które nie zostały wydane, będzie można zakupić książkę i uzyskać autografy. Całość zakończy wspólna lampka szampana za powodzenie samego Projektu, jak i książki. Wieczór zapowiada się niebanalnie, różnorodnie i kolorowo. Na ile zapowiedzi pokryją się z prawdą, to już musicie Państwo sprawdzić sami.

         Darmowe wejściówki można rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer 55/641 97 00 wew. 284 w godzinach od 8:00 do 16:00.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.