› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
 wyszukaj imprezę

Znajdź imprezę po słowie

Pokaż imprezy z przedziału

-
 kategorie imprez

Koncert Noworoczny Prezydenta

okolicznościowe  ›  uroczystość oficjalna ponad rok temu    14.01.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koncert Noworoczny Prezydenta
17 stycznia
czwartek
data 17 stycznia 2013 (czwartek)
godzina19:00
miejsce Teatr im. A.Sewruka
organizatorUM Elbląg
bilety wejściówki do odebrania w Ratuszu Staromiejskim

17 stycznia w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Noworoczny, który stanowi okazję do wręczenia nagród Prezydenta osobom szczególnie angażującym się w rozwój naszego miasta i na rzecz jego mieszkańców.  Tradycyjnie nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach... Dla mieszkańców przygotowano 150 sztuk bezpłatnych pojedynczych wejściówek, które są do odbioru od  8 stycznia br. (wtorek) w Departamencie Kultury oraz Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej (Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25).

Kultura i Sztuka, Działalność Oświatowa i Pedagogiczna, Działalność Gospodarcza, Sport i Turystyka, Służba Zdrowia i Opieka Społeczna, Dziedzina Inne oraz Nagroda Specjalna i Nagroda Honorowa.
 
Sylwetki laureatów będą przedstawiane w filmowych miniaturach stworzonych przez Marcina Borchardta.
 
W tym roku wydarzeniem artystycznym podczas uroczystości będzie „Koncert Bisów” w wykonaniu: „Bel Canto Tenors” - Vasyl Ponajda, Roman Trohymuk, Taras Hlov i Roman Antoniuk oraz Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Wojciecha Mrozka. Koncert Noworoczny Prezydenta poprowadzą Mirosław Siedler oraz Marta Masłowska.
 
Wnioski o przyznanie nagrody mogli zgłaszać elbląscy radni, departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu, organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje oraz zakłady pracy. Nagrody Prezydenta Elbląga ustanowione zostały uchwałą Rady Miejskiej. Przyznawane są osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla miasta i mającym wyjątkowe osiągnięcia - w pracy zawodowej, twórczej, społecznej. Mogą być pieniężne lub honorowe. 
 
Dla mieszkańców przygotowano 150 sztuk bezpłatnych pojedynczych wejściówek, które są do odbioru od 8 stycznia br. (wtorek) w Departamencie Kultury oraz Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej (Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25). Jednocześnie informujemy, że jedna osoba może otrzymać tylko 1 wejściówkę, jak również nie prowadzimy rezerwacji.
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.