› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Znany aktor i trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces” poprowadzą warsztaty dla Elbląskich Diamentów

› bieżące 8 miesięcy temu    22.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A
Znany aktor i trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces” poprowadzą warsztaty dla Elbląskich Diamentów

Trenerka woklana z programu „Szansa na sukces” Małgorzata Szarek i znany aktor Maciej Jachowski poprowadzą na Florydzie warsztaty wokalne dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!

Przypomnijmy, że Elbląskie Diamenty zaśpiewają dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Elblążanki już za kilkanaście dni udadzą się na Florydę, gdzie wystąpią w wielu polonijnych klubach, dzieląc się swoją pasją i rozsławiając nasze miasto i Młodzieżowy Dom Kultury, który będą reprezentować. Wolny czas spędzą pożytecznie. Wezmą m.in. udział w warsztatach wokalno-aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów − Małgorzatę Szarek i Macieja Jachowskiego. W ten sposób będą będą szlifować talent wokalno-aktorski, tak potrzebny na estradzie.

Małgorzata Szarek to wokalistka, muzykolog, trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces”. Absolwentka Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie, w klasie wokalistyki jazzowej prof. Izy Zając oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, w których zdobyła I nagrodę, m.in. Pejzaż bez Ciebie w Bydgoszczy, poświęcony twórczości Anny Jantar, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu, czy Festiwal Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie. Uczestniczyła w wielu projektach telewizyjnych, produkowanych przez TVP 1, TVP 2, Polsat oraz śpiewała w koncertach zorganizowanych podczas Światowych Dni Młodzieży w Warszawie. Obecnie prowadzi zajęcia wokalne w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz współpracuje z wieloma Artystami, m.in. z Haliną Frąckowiak.

Maciej Jachowski jest popularnym i niezwykle charyzmatycznym aktorem oraz wokalistą młodego pokolenia. Szerszej publiczności znany m.in. z takich seriali, jak: „M jak miłość” , "Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, czy  „Singielka”. Na wielkim ekranie mogliśmy Go podziwiać w takich filmach, jak: "Fenomen", „Serce nie sługa”, „Kobiety mafii”, „Och, Karol II”, „Listy do M”, „Ścinki”. Aktor był finalistą piątej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Jak oni śpiewają" i uczestnikiem szóstej, mistrzowskiej edycji konkursu "Jak oni śpiewają – Pojedynek Mistrzów". Brał również udział w dwunastej edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami". Na co dzień zajmuje się dubbingiem i współpracuje z Teatrem Polskiego Radia. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nieprzejęty
8 miesięcy temu ocena: 100%  8
do zainteresowana: myślę, że jednak niezbyt duża poczytność, świadczy o tym mała ilość komentarzy. Zespół chyba jednak nie ma żadnej marki jeszcze... Fajnie, że lecą, ale po co o tym pisać.
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Werka
8 miesięcy temu ocena: 14%  7
Kogoś boli bardzo, że te dziewczyny lecą na Florydę. Oj boli. Trzeba było się zapisać do sekcji, mieć dobry głos, poświęcić dużo pracy i też byście polecieli. Oczywiście najłatwiej jest krytykować i nic nie robić.
odpowiedz oceń komentarz 1 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tomek
8 miesięcy temu ocena: 86%  6
A mnie ciekawi jaki to sukces... Czy im zapłacą za koncerty? Bo jak znam życie, to pewnie same płacą za samolot i śpiewają za darmo.... No to niezły sukces - opłać sobie przyjazd i śpiewaj za darmo....
odpowiedz oceń komentarz 6 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w
8 miesięcy temu ocena: 71%  5
A ja się zgadzam z kd. Te newsy interesują pewnie tylko rodziców tych dziewczynek. Zakładam, że pisanie o nich jest wynikiem braku innych informacji w Elblągu...
odpowiedz oceń komentarz 10 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tomek
8 miesięcy temu ocena: 67% 4
Generalnie nawet pewni rodziców nie interesują - bo przecież oni wiedzą, że ich dzieci wyjeżdżają... no chyba, że dowiadują się o tym z prasy...
~ zainteresowana
8 miesięcy temu ocena: 14% 3
Ja myślę, że o takim wyjeździe do Stanów warto napisać nawet nie raz. Wiele naszych zespołów wyjeżdża? Komuś jest po prostu żal, że nie jedzie i pisze takie rzeczy. sama jestem ciekawa jaka jest oglądalność tego artykułu, ale myślę, że całkiem niezła, bo ten zespół to już marka i dużo osób się interesuje.
~ Mi
8 miesięcy temu ocena: 29%  2
Nie chcesz to nie czytaj. Jednak są tacy ktorych to interesuje.
odpowiedz oceń komentarz 4 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kd
8 miesięcy temu ocena: 73%  1
Dajcie już spokój. Ile można o tym samym... Mnóstwo dzieci śpiewa. Przecież nimi interesują się tylko rodzice - i dobrze, bo to ich pociechy. Ale niedługo diamenty, szalone czy jak tam z lodówki już wyjdą.
odpowiedz oceń komentarz 11 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.