› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Yaga Kowalik. Koncert w „Światowidzie”

10 dni temu    13.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Yaga Kowalik. Koncert w „Światowidzie” fot. UM Elbląg

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 16 września na koncert Yagi Kowalik. Koncert odbędzie się w ramach Dnia Otwartego Światowida. Wstęp jest bezpłatny, wejściówki do odbioru w kasie CSE Światowid. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Warsztaty, prezentacje sekcji, wykłady, pokazy tańca…tak w dużym skrócie będzie wyglądał Dzień Otwarty w CSE Światowid. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie koncert Yagi Kowalik w repertuarze artystów estrady francuskiej: PIAF GRECO AZNAVOUR.

Yaga Kowalik od lat związana jest artystycznie z Francją, gdzie nagrała płytę a także koncertowała w takich miejscach jak Teatr Essaion w Paryżu oraz w paryskich kabaretach. Brawurowa interpretacja piosenek oraz oprawa muzyczna koncertu przeniosą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy. Artystka wystąpi z towarzyszeniem zespołu w składzie Walentyn Dubrowskij (fortepian), Jerzy Zając (akordeon), Janusz Witko (klarnet).

Wystawa organizowana jest w ramach Dnia Otwartego Światowida. Pełen program znajduje się na stronie www.swiatowid.elblag.pl

Termin - 16.09.2021 (czwartek) Miejsce - Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Duża Sala Kina Światowid Wstęp wolny, wejściówki do odbioru w kasie CSE „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.