› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Wykup subskrypcję Xbox Live Gold jeszcze taniej!

› poradnik ponad rok temu    22.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wykup subskrypcję Xbox Live Gold jeszcze taniej!

Chcesz grać razem ze swoimi znajomymi w trybie wieloosobowym na konsoli Xbox? Wykup subskrypcję Xbox Live Gold, dzięki której uzyskasz dostęp także do dodatkowych ofert. Teraz możesz zapłacić za to jeszcze mniej!

Dołączenie do społeczności subskrybentów Xbox Live Gold niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z najważniejszych zalet tej usługi jest możliwość korzystania z trybu multiplayer on-line. Teraz możesz wspólnie ze swoimi znajomymi oraz nieznajomymi ci osobami grać w swoje ulubione gry – to jeszcze więcej frajdy!

Oprócz tego subskrypcja Xbox Live Gold pozwala na uzyskanie dwóch darmowych gier co miesiąc w ofercie Games with Gold. Z gier można korzystać tak długo, jak długo będziemy mieli wykupioną subskrypcję. Na posiadaczy subskrypcji czekają jeszcze dodatkowe promocje w sklepie PlayStation, dzięki któremu możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt procent ceny.

Gdzie można kupić subskrypcję Xbox Live Gold?
 

Jeśli chcesz zakupić subskrypcję Xbox Live Gold, możesz zrobić to na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest wykupienie go w sklepie Xbox – Microsoft. Cena subskrypcji na 1 miesiąc wynosi 29 złotych, na 3 miesiące – 79 złotych, natomiast na 12 miesięcy – 249 złotych. Do zakupu będziemy potrzebowali karty płatniczej.

Druga opcja to doładowanie konta użytkownika. Możemy zrobić to na kilka sposobów – on-line albo przez zakupienie doładowania w zwykłym sklepie. Najłatwiej zakupimy doładowanie Xbox Live Gold on-line – możemy znaleźć je w sklepach z elektroniką, grami, w serwisach on-line. Druga opcja to zakupienie doładowania w formie karty z kodem w sklepach – znajdziemy je w sklepach AGD, RTV, z grami, salonach prasowych.

Jak zakupić doładowanie taniej?
 

Jeśli chcesz kupować doładowania Xbox Live Gold w jeszcze niższej cenie, warto przede wszystkim zajrzeć do sklepów internetowych prowadzących sprzedaż doładowań. Najczęściej mogą zaproponować ceny niższe nawet o 10-20% w zależności od promocji, dlatego zamiast 249 złotych za cały rok subskrypcji zapłacimy tylko około 220-230 złotych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.