› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Wernisaż w Światowidzie

› bieżące ponad rok temu    26.08.2014
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wernisaż w Światowidzie fot. nadesłane

O tym, jakie zdjęcia powstały podczas kursów fotografii prowadzonych przez Artura Kalinowskiego będzie można się przekonać już dzisiaj (26 sierpnia). o godz. 18. Centrum Spotkań Europejskich zaprasza na wernisaż prac uczestników.

Wystawa jest zwieńczeniem trzymiesięcznej pracy uczestników kursu fotograficznego od podstaw, a także kursu dla średnio zaawansowanych. Zaprezentowane fotografie są wynikiem pracy w przenośnym studiu fotograficznym, a także efektem plenerów fotograficznych na terenie Elbląga i okolic.

Prace, które będzie można oglądać w Galerii Nobilis, a także na I i II piętrze Światowida, oddają w pełni charakter osób stojących po drugiej stronie obiektywu.

- Wybrane fotografie są zróżnicowane pod względem tematycznym, artystycznym, a także technicznym. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w trybie manualnym. Chętnych na kolejne kursy zapraszam już od września – mówi Artur Kalinowski.

Wernisaż wystawy odbędzie się dzisiaj (26 sierpnia) o godz. 18 w Galerii Nobilis. Wystawę będzie można oglądać do 18 września.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.