› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej

› zapowiedzi 9 miesięcy temu    11.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej

12 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 w Młodzieżowym domu Kultury przy ul. Warszawskiej w Elblągu (Galeria na Wyspie) odbędzie się wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej.

Fotografuję amatorsko od jakiś 10 lat. Moje fotografie to przede wszystkim Matka Natura. Lubię ją obserwować, przyglądać się jej. To mnie uspakaja i dobrze nastraja. Próbuję swoich fotograficznych sił w portrecie, a moją ulubioną modelką jest wnuczka Wiktoria, która nie bardzo lubi mi pozować, ale wszak ujęcia tzw. znienacka są najbardziej interesujące. Próbuję również poruszać się w fotografii ulicznej, ale tu mam pewien problem, bo nie mogę publikować ludzi złapanych w kadr. Na to trzeba  mieć pozwolenie, a niezręcznie jest podejść do kogoś obcego i zapytać o zgodę na publikację chociaż już mi się to zdarzyło :) 

 

Mam swoje małe sukcesy, a nawet pierwszą publikację zdjęcia w miesięczniku Charaktery. Kilka zdjęć wyróżnionych przez Redakcję National Geographic, ale najbardziej cieszy mnie to, że mam sporo dowodów na to, że podobają się moje zdjęcia całkiem sporemu gronu odbiorców, i to w różnym przedziale wiekowym. Miałam też już wystawę zdjęć w Galerii Filar Sztuki przy PWSZ w Elblągu. Przyznać muszę, że nie lada wyzwaniem dla mnie był wybór spośród kilku tysięcy zdjęć tych "naj", które zdecydowałam się  pokazać. Czy był trafny okaże się prezentując je na wystawie

- poinformowała artystka.

Galeria na Wyspie, MDK w elblągu, ul. Warszawska 51, godz. 17.00  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.