› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

W terminie 17.07-31.08 biblioteka główna będzie nieczynna

› bieżące 10 miesięcy temu    13.07.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida,Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, fot. Marcin Mongiałło

W związku pracami związanymi z remontem i zmianą lokalizacji działów w bibliotece głównej przy ul. św. Ducha 3-7, w terminie 17 lipca-31 sierpnia biblioteka będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z filii Biblioteki Elbląskiej.

W okresie tym nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek, a wypożyczone książki będzie można zwracać w Filii nr 7/Cyberiadzie przy ul. Hetmańskiej. Zajęcia wakacyjne dla dzieci w budynku głównym nie będą się odbywały. Więcej informacji na stronie Biblioteki Elbląskiej: bibliotekaelblaska.pl

Od marca w bibliotece głównej mają miejsce prace związane ze zmianą lokalizacji działów – Dział Literatury dla Dorosłych z ul. Zamkowej został przeniesiony do pomieszczeń, w których znajdował się magazyn Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych (ul. św. Ducha, I piętro). Obecnie do wyremontowanych pomieszczeń znajdujących się na parterze, przenoszony będzie księgozbiór Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych. Jeszcze w tym roku lokalizację zmieni też Dział Literatury Młodzieżowej (obecnie mieszczący się przy ul. św. Ducha) – przeniesie się do pomieszczeń przy ul. Zamkowej 1. Powstanie tam Biblioteka Młodego Czytelnika.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.