› bieżące |
16 dni temu
7.02.2025 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |
Zbliżają się Walentynki, czyli coroczne święto zakochanych! Jeśli chcecie przygotować wyjątkowy upominek na tę okazję, zapraszamy do Lokomotywy i Filii nr 3.
Co i gdzie?
10 lutego (poniedziałek) oraz 11 lutego (wtorek), godz. 15:00
Filia biblioteczna nr 3, al. J. Piłsudskiego 17
Międzypokoleniowe warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy stworzą walentynkowe kartki w różnych technikach.
14 lutego (piątek), godz. 11:00
Filia biblioteczna Lokomotywa, ul. Ogólna 59 (obowiązują zapisy: 55 625 60 90)
Lokomotywa zaprasza seniorów (i nie tylko) na kolejne spotkanie w ramach cyklu Twórcza Lokomotywa, podczas którego uczestnicy przygotują walentynkowe ozdoby metodą scrapbookingu.
Serdecznie zapraszamy do twórczej zabawy!
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |