› bieżące |
13 godzin temu
28.08.2025 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |
Rozgrzeje ją Brass Federacja – orkiestra dęta, która z rozmachem i pasją gra własne utwory oraz największe polskie i światowe hity. Będzie głośno, tanecznie i niezwykle radośnie!
Barwny przemarsz z zespołem:
7 września (niedziela)
Start: godz. 17:00
Brama Targowa
Wstęp wolny
Brass Federacja to orkiestra dęta XXI wieku. Ich instrumentarium – od potężnego suzafonu, przez puzony, baryton marszowy, trąbki i flugelhorn, aż po nietypowe trąbki suwakowe – w całości należy do rodziny dętych blaszanych. Zespół czerpie z tradycji nowoorleańskich brass bandów, ale idzie własną drogą: łączy żywiołowy styl ulicznych orkiestr z nowoczesnym brzmieniem i świeżymi aranżacjami.
Na swoim koncie mają trzy albumy:
Go, Go, To Be On Time! (Requiem Records, 2019)
Poniatowski Mosteczek (Soliton, 2022)
Narkotyki – nagrany z Janem Emilem Młynarskim (Mystic Records, 2023)
Przyjdź, posłuchaj i zatańcz — daj się porwać mocy dęciaków!
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |