› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Sylwester w SPA? Poznaj 5 pomysłów na Sylwestra 2019/2020

› bieżące 9 miesięcy temu    28.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sylwester w SPA? Poznaj 5 pomysłów na Sylwestra 2019/2020

Można powiedzieć, że ludzie dzielą się na dwie grupy - tych którzy kochają sylwestrowe imprezy i z niecierpliwością wyczekują końca roku, a także tych, którzy uważają, że jest to sztuczne, wymuszone święto i nie wiąże się z niczym innym, niż po prostu bycie coraz starszym.

Wyczekiwany koniec roku

Sylwester z całą pewnością ma zarówno swoich gorących zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników, którzy twierdzą, że tysiąc złotych wydane - przykładowo - na przedsięwzięcie takie jak Sylwester na Mazurach to zwyczajna strata pieniędzy, które można byłoby spożytkować zdecydowanie mądrzej.

Niezależnie od tego, po której stronie sylwestrowej barykady się znajdujemy i czy nie możemy się doczekać 31 stycznia, czy też wprost przeciwnie, jedno jest pewne - Sylwester jest obchodzony na całym świecie od lat, zdaje się nawet, że z roku na rok coraz huczniej. 

Modne plany sylwestrowe

Tak jak i w każdej innej dziedzinie, tak i w kwestii planów sylwestrowych istnieją pewne trendy. W związku z tym jedne obchody końca roku będą uznawane za bardziej modne, a inne nieco mniej. Choć wydaje się to dziwne i nielogiczne, by wybierając sposób spędzenia Sylwestra kierować się modą, bardzo często tak się jednak dzieje. Człowiek XXI chce się bowiem nie tylko dobrze bawić, ale i być modny i robić wrażenie na innych. Dlatego ostatnimi czasy bardzo dużym powodzeniem cieszy się między innymi Sylwester na Mazurach. Zachwycające okoliczności przyrody, liczne luksusowe restauracje oraz salony odnowy biologicznej, pyszna kuchnia - Mazury potrafią zawrócić w głowie, zwłaszcza jeśli szuka się ciekawej lokalizacji na pożegnanie się z upływającym rokiem. Dużym zainteresowaniem cieszą się również imprezy sylwestrowe nad Morzem Bałtyckim oraz w Zakopanem, a więc na dwóch skrajnych końcach naszej ojczyzny.

Pięć ciekawych pomysłów na Sylwestra 2019/2020

Choć Sylwester kojarzy się zazwyczaj z imprezą - czy to elegancką, czy też nieco mniej oficjalną, w gronie najbliższych znajomych. Co jednak zrobić, gdy jest się już nieco znudzonym tym utartym schematem? Jak odmienić te obchody, by były zupełnie inne, dzięki czemu zostaną zapamiętane do końca życia? Warto spróbować czegoś zupełnie nowego, a jeszcze lepiej - co roku szukać nowych, ciekawych pomysłów na obchody tego święta. Wtedy każdy Sylwester będzie niezapomniany!

Jeśli posiada się ku temu wystarczające środki, warto choć raz w życiu dać szansę wspomnianym już wcześniej polskim pojezierzom. Sylwester na Mazurach z całą pewnością spełni oczekiwania każdego, nawet tych, którzy chcieliby zaznać piękna natury, a jednocześnie odrobiny luksusu. Kolejną ciekawą propozycją - jednakże tym razem dla tych, którzy nie oczekują pięciogwiazdkowych lokali oraz komfortu - jest Sylwester w górach. Czy to w schronisku nad Morskim Okiem, czy też w centrum Zakopanego - polskie góry mają mnóstwo do zaoferowania każdemu. Choć temperatury są tam zazwyczaj najniższe w całym kraju, a przy tym nie można narzekać na brak śniegu, warto ubrać się nieco cieplej, by móc podziwiać piękno Tatr.

Od kilku lat dużym zainteresowaniem - zwłaszcza wśród kobiet - cieszą się obchody sylwestrowe w SPA. Jest to świetny pomysł zwłaszcza dla przyjaciółek czy córek i mam, ale także małżeństw. Jeśli jednak celuje się w pomysł na bardziej aktywne spędzenie Sylwestra, warto zastanowić się nad basenami termalnymi, których na południu Polski z roku na rok powstaje coraz więcej. Niektóre termy oferują nawet specjalne imprezy sylwestrowe - jest to propozycja idealna dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas w wodzie.

Ostatnim ciekawym pomysłem jest impreza tematyczna - można kupić na nią bilety, lub zorganizować taką samemu, we własnym mieszkaniu, w gronie najbliższych znajomych. Lata 20? Szalone lata 80? A może kino akcji? Pomysłów na motyw przewodni jest naprawdę mnóstwo, zaś frajda z udziału w tego typu przyjęciu ogromna. Warto dopracować taką imprezę w najdrobniejszych szczegółach, by nawet przekąski były powiązane z tematem przewodnim!

Sylwester na Mazurach możesz spędzić w Hotel St. Bruno. Szczegóły oferty na stronie: https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/sylwester-mazury

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.