› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

„Światowid" zamiast Kevina

› zapowiedzi ponad rok temu    17.12.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
„Światowid

Tych, którzy nie mają ochoty na oglądanie po raz kolejny słynnej już świątecznej komedii z serii o samotnym Kevinie, „Światowid" w Elblągu informuje o godzinach otwarcia Kina w okresie przerwy świątecznej.

- Spodziewamy się dużego zainteresowania filmem „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", który na nasze ekrany wchodzi już minutę po północy, 18 grudnia, a na uroczystą premierę tej oczekiwanej od lat produkcji zapraszamy 17 grudnia o godzinie 22.30 – mówi Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid. – Informujemy więc, że film będzie grany również w Wigilię, w samo południe o godzinie 12:00. To jedyny seans w tym dniu.

Kino czynne jest zarówno w pierwszy, jak i w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. O ile w świąteczny piątek seanse rozpoczynają się o godzinie 16:00, w sobotni, drugi dzień świąt, pierwsza projekcja rozpoczyna się już o godzinie 12:00.

W repertuarze Kina, oprócz wspomnianych „Gwiezdnych wojen", znalazły się także propozycje dla dzieci i młodzieży oraz fanów polskich produkcji – zobaczyć można drugą część opowieści o niezwykłej przyjaźni chłopca i psa „Bella i Sebastian" oraz polski musical pt. „Córki dancingu" z Kingą Preis, Magdaleną Cielecką, Jakubem Gierszałem i Marcinem Kowalczykiem w głównych rolach. Kasa CSE "Światowid" otwierana jest zawsze 15 minut przed pierwszym seansem, a w okresie świątecznym godzinę przed pierwszą projekcją (z wyjątkiem 26 grudnia, w którym kasa czynna jest od 11.30).

- Informujemy też osoby, które chciałaby zakupić nasze bony prezentowe, że kasa czynna jest w Wigilię od godziny 11:00 do 13.00 – dodaje Natalia Piotrowska. – Z kolei w Nowy Rok na pierwszą projekcję zapraszamy o godzinie 16.00.

Od 1 stycznia na ekrany Kina Światowid, obok powyższych filmów, wchodzą dwie nowe produkcje - polski film pt. „Słaba płeć" oraz amerykański thriller „Sekret w ich oczach".

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.