› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Steńczyk i Osiecka? To się musiało udać

› bieżące ponad rok temu    2.05.2015
Paweł Makowski
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
16 zdjęćSteńczyk i Osiecka? To się musiało udać fot. Piotr Szulc

Tomasz Steńczyk rozpoczął swoją przygodę z muzyką w wieku 16 lat na obozie żeglarskim. Zaciekawiony niedługo potem kupił swoją pierwszą gitarę. Chciał stworzyć zespół, ale nie miał szczęścia w kwestii znalezienia wokalisty lub wokalistki więc... sam zaczął śpiewać. Zachęcony pierwszymi sukcesami postanowił dalej rozwijać się muzycznie. Dziś ma już na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Przed dwoma dniami wystąpił dla elblążan w Mjazzdze.

O tym, że dobrze zrobił, wiążąc swoje życie z muzyką, Tomasz Steńczyk mógł się przekonać po tym, jak jego kolejne występy były dobrze przyjmowane przez krytyków muzycznych i powiększające się grono fanów. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia, wśród których warto wymienić te za I miejsce „Studenckiego Festiwalu Piosenki” w Krakowie, I miejsce Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie, Grand Prix na „OFPA” w Rybniku, Grand Prix na Festiwalu Sztuki Słowa „Czy to jest kochanie…” w Elblągu czy za I miejsce Festiwalu Twórczości „Korowód” w Krakowie.

W miniony czwartek Tomasz Steńczyk zagrał koncert w Klubie Muzycznym Mjazzga. Było to wydarzenie nie byle jakie, bowiem tamtego wieczoru artysta prezentował utwory ze swojej nowej płyty "Moja Kokaina". Znalazły się na niej wybrane utwory Agnieszki Osieckiej w zupełnie nowej aranżacji.

O zainteresowaniu zarówno płytą jak i samym artystą niech świadczy fakt, że od kilku dni na czwartkowy koncert bilety były już wyprzedane. 

- mówi Wojciech Minkiewicz z Mjazzgi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu.

ilość zdjęć 16 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.