› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Religion i Łukasz Gesek nagrali piękną pastorałkę. Świąteczny teledysk powstał w MDK (+ wideo)

› bieżące 9 miesięcy temu    13.12.2020
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Religion i Łukasz Gesek nagrali piękną pastorałkę. Świąteczny teledysk powstał w MDK (+ wideo)

Zespół Religion & Łukasz Gesek nagrali kolejną piosenkę. Nastrojowa pastorałka jest trzecim singlem z płyty, która ukaże się w 2021 roku. Nowy utwór nosi tytuł: „Gloria”.

Jest to piękna ballada, pastorałka, która opowiada o tym, co dało nam narodzenie Jezusa Chrystusa i że pojawienie się Boga na ziemi, w ciele człowieka, jest tak naprawdę największym cudem. Jest to prawda wiary, w którą wierzą wszyscy Chrześcijanie

– poinformował Łukasz Gesek.

W utworze usłyszycie prawdziwe instrumenty: gitary akustyczne, saksofon sopranowy, pianino. Całości dopełnia chór żeński, który śpiewa w tle.

Nowy, świąteczny teledysk nagrany został m.in. w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu z użyciem świateł i efektów wizualnych. Zwróćcie także uwagę na na kadr z elbląskiej starówki. Nie zabrakło oczywiście rodzinnej kolacji wigilijnej. Centralną postacią wideoklipu jest z pewnością młoda tancerka baletowa Adrianna Gesek, córka wokalisty, która dała wspaniały popis sztuki baletowej. Jako rodzina wystąpili państwo Witkowscy z Elbląga, którzy pełnią tę rolę na co dzień, natomiast w bezdomnego wcielił się Władysław Zalewski. Twórcą teledysku jest Sebastian Bona-Kuchejda.

Warto nadmienić, że zespół Religion skupia się na treściach związane z wiarą, religią, choć nie tylko. Ich poprzedni singiel „Prośba” porusza wiele trudnych tematów, takich jak alkoholizm czy przemoc domowa.

Posłuchajcie tej nastrojowej pastorałki.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.