› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Przebój lat 90-tych ponownie na ekranach. Multikino uruchamia przedsprzedaż na „Króla Lwa”

› bieżące ponad rok temu    1.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przebój lat 90-tych ponownie na ekranach. Multikino uruchamia przedsprzedaż na „Króla Lwa”

Mija ćwierć wieku, od kiedy po raz pierwszy widzowie poznali historię Simby oraz jego przezabawnych przyjaciół: surykatki Timona i guźca Pumby. A już 19 lipca w Multikinie zobaczyć będzie można długo wyczekiwany remake słynnej animacji Disneya „Król Lew”. W Multikinie właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów.

To animacja o uniwersalnym przesłaniu, na której nieprzerwalnie od 25 lat doskonale bawią się widzowie w każdym wieku. Po wielkim sukcesie w 1994 roku, kiedy to po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się „Król Lew”, teraz mamy okazję odświeżyć sobie historię dzielnego Simby. Zapowiada się niezwykła, pełna humoru a także wzruszeń podróż do afrykańskiej sawanny, wypełniona kultowymi piosenkami. 

W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Króla Lwa”. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu, musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się, jak odebrać to, co jest mu należne.
 

„Król Lew” (2019) – zobacz zwiastun

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.