› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Potrzebujesz motywacji? Poznaj 4 niesamowite książki motywacyjne

› poradnik miesiąc temu    7.07.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Potrzebujesz motywacji? Poznaj 4 niesamowite książki motywacyjne

Ciągła rutyna i długa droga do realizacji marzeń to częste problemy, przez które większość z nas ma spory kłopot ze znalezieniem w sobie motywacji. Jak działać i pracować w ten sam produktywny sposób, jeśli brakuje tego początkowego zapału i pojawia się coraz więcej wątpliwości? Okazuje się, że najważniejsze jest odkrycie źródła motywacji, wyrobienie nawyków i dobry plan. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Dlatego właśnie gorąco polecamy 4 książki motywacyjne, które pomogą Ci odnaleźć w sobie utraconą motywację do realizacji nawet najtrudniejszych marzeń.

4 książki motywacyjne, które musisz znać

Te cztery książki motywacyjne znacząco różnią się od siebie, a każda z nich pomoże Ci w procesie samodoskonalenia się, zmiany dotychczasowych nawyków i produktywnego działania. Wszystko to sprawi, że wreszcie zaczniesz naprawdę dążyć do tego, czego pragniesz, a nie zasłaniać się tysiącem wymówek. Wszyscy dookoła mówią Ci się, że Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki? To nie do końca prawda. Zanim po nie sięgniesz, musisz niejednokrotnie dojrzeć, ustalić drogę i włożyć sporo energii w regularną pracę. Nic nie przychodzi bez wysiłku i sumienności. Dlatego właśnie tak ważna jest motywacja i wiedza, którą w tak przystępny sposób chcą przekazać Ci autorzy poniższych książek.

„Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!”

Zanim ktoś zrealizuje swoje marzenie, musi w niedostatecznie uwierzyć i nie się nie poddawać. Autorka tej książki motywacyjnej udowadnia, że początek każdego celu jest w głowie. To tutaj rodzi się marzenie, ale też zazwyczaj tam znajdujemy miliony przeszkód, aby je porzucić. Dzięki autorskim ćwiczeniom możesz odnieść zwycięstwo w dążeniu do zwycięstwa.

„30 Dni do Zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni”

Tutaj krok po kroku dowiesz się, jak możesz skutecznie zmienić swoje życie i znów być szczęśliwym człowiekiem. Zacznij od zmiany myślenia, wiary we własne możliwości i chęci do walki o poprawę samopoczucia.

„Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!”

Samokontrola to trudny temat, ale z tą książką motywacyjną staje się znacznie łatwiejszy. Już od pierwszej strony dowiesz się, jak odzyskać znacznie większą kontrolę nad swoim życiem i wyjść z chaosu, który dotąd Cię otaczał. To pomoże Ci z kolei nie tylko planować, ale też realizować swoje cele.

„Insight. Droga do mentalnej dojrzałości”

Autor prezentuje tutaj metodę insight, dzięki której dowiesz się, jak usłyszeć głos swojej intuicji, uspokoić własny umysł i znaleźć odpowiedzi na pytania, dręcząc Cię od dłuższego czasu. Dzięki tej pozycji zrozumiesz, na czym powinna polegać praca nad sobą. Wtedy z pewnością przestaniesz rzucać sobie kłody pod nogi.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.