› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Patryk Pieczarka, uczeń ZSTI w Elblągu, laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

› bieżące 9 miesięcy temu    14.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Patryk PieczarkaPatryk Pieczarka fot. profil na Facebooku

W dniach od 8 do 10 czerwca br. gmina Trzebiatów gościła ponad 200 młodzieżowych wolontariuszy z 29 miast z terenu Polski, którzy uczestniczyli w finale Ogólnopolskim Samorządowego Konkursu Młodzieżowego Wolontariatu ‘’Ośmiu Wspaniałych’’. Konkurs organizowany jest od 24 lat przez Fundację „Świat na Tak”. Przystąpiło do niego ok. 5 tys. wolontariuszy z terenu całego kraju, aby po wielu eliminacjach ogólnopolskie jury mogło wyłonić „Ośmiu Wspaniałych”.

Nasze miasto reprezentowała piątka laureatów miejskiego konkursu: Justyna Bożyk, Natalia Zielińska, Aleksandra Czerwińska, Patryk Pieczarka oraz Kacper Gwóźdź, których wyjazd, jako jedną z nagród ufundował prezydent Elblaga Witold Wróblewski.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Patryk Pieczarka, uczeń Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Elblągu został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych” 2018 r. Serdecznie gratulujemy!

Elbląg dołączył do konkursu dwadzieścia lat temu. Patryk jest piątym wyłonionym w tym czasie Laureatem Ogólnopolskim z naszego miasta.

Uroczysta gala odbyła się 9 czerwca w Centrum Sportu w Mrzeżynie. Oprócz emocji i wrażeń związanych z uczestnictwem w gali, młodzi wolontariusze mieli okazję zwiedzić miasto Trzebiatów, uczestniczyć w spływie kajakowym, odwiedzić Ogrody Mandragory oraz uczestniczyć w wycieczce do Gosławia.

Zobacz wideo

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.