› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Noc reżyserskich wersji „Władcy Pierścieni” w Multikinie. Czeka podwójny bilet

› konkursy ponad rok temu    30.10.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 1 ocen 7 / 100%
A A A
Noc reżyserskich wersji „Władcy Pierścieni” w Multikinie. Czeka podwójny bilet

9 listopada w Multikinie po raz drugi odbędzie się ENEMEF: Noc reżyserskich wersji Władcy Pierścieni. Będzie to kolejna okazja, żeby na ekranach polskich kin zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Tej nocy na prawie 12 godzin przeniesiesz się do Śródziemia! Warto zaznaczyć, że filmy zostaną wyświetlone z nowych kopii cyfrowych, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Do wygrania jedno podwójne zaproszenie. 

 
Aby stać się posiadaczem podwójnej wejściówki na filmowy Maraton, wystarczy wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem na mail: agnieszka@elblag.net. Kto pierwszy ten lepszy. Liczy się kolejność! Wyniki konkursu ogłosimy 8 listopada do godz. 16.00.
 
Pierwszy pokaz reżyserskich wersji Władcy Pierścieni w sierpniu w Multikinie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Frekwencja w całej Polsce sięgnęła blisko 23 tysięcy osób. W odpowiedzi na prośby o powtórkę, niedługo przed premierą Hobbita Multikino zdecydowało się na drugą edycję tej nocy. Dzięki temu fani trylogii Tolkiena będą mieli szansę ponownie przenieść się do Śródziemia. 
 
Czym różnią się wersje rozszerzone od zwykłych? Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna. Będzie można zobaczyć między innymi: całkowicie inne rozpoczęcie Drużyny Pierścienia, dłuższe wątki dotyczące postaci drugoplanowych: Boromira, Faramira i Galadrieli, dziesiątki akcentów humorystycznych, scenę z koniem Theodreda, która tłumaczy cudowne odratowanie Aragorna, a także liczne sceny liryczne, których czytelnikom „Władcy Pierścieni” brakowało.
 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ STUPID FAT HOBBIT
ponad rok temu ocena: 0%  1
http://www.youtube.com/watch?v...
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.