› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Noc Oscarowa w piątkowym ENEMEFie. Bilet dla...

› rozrywka ponad rok temu    .00.0000
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Noc Oscarowa w piątkowym ENEMEFie. Bilet dla...

Tradycyjny przegląd najgłośniejszych filmów mijającego roku, które wywalczyły Oscary w najważniejszych kategoriach odbędzie się w tym roku 1 marca, czyli kilka dni po uroczystej gali wręczenia statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej. Podwójne zaproszenie otrzymuje Alicja Buczyńska.

W programie tej nocy znalazły się cztery produkcje, które łącznie zdobyły aż 10 statuetek: zwycięzca tegorocznej gali, czyli emocjonujący thriller polityczny „Operacja Argo" Bena Afflecka (m.in. Oscary za najlepszy film i najlepszy scenariusz adaptowany), monumentalny film biograficzny „Lincoln", w którym w tytułową rolę wcielił się nagrodzony przez Akademię po raz trzeci Daniel Day-Lewis, niezwykły dramat przygodowy „Życie Pi" w 3D, czyli zdobywca statuetek za reżyserię, zdjęcia, efekty specjalne i muzykę oraz poruszająca „Miłość" – triumfator kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

To cztery zupełnie różne obrazy – to co je łączy, to: doskonała fabuła, świetna reżyseria i przejmujące kreacje aktorskie, które nikogo nie pozostawią obojętnym. To kino przez duże „K".

Prezentowane tej nocy filmy nie tylko zdobyły uznanie Akademii, ale są jednymi z najważniejszych produkcji minionego roku. To okazja nie tylko aby nadrobić zaległości, ale także aby jeszcze raz zobaczyć jedne z najlepszych produkcji ostatnich miesięcy.

ENEMEF: Noc Oscarowa odbędzie się 1 marca 2013 r. (piątek). Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano.

Cennik biletów
- 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 27 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

Więcej informacji pod adresem http://www.enemef.pl
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.