› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Najskuteczniejsze zabiegi w walce z bliznami potrądzikowymi, rozstępami po ciąży lub odchudzaniu.

› bieżące 9 miesięcy temu    7.12.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najskuteczniejsze zabiegi w walce z bliznami potrądzikowymi, rozstępami po ciąży lub odchudzaniu.

Blizny z reguły przypominają nam o czymś nieprzyjemnym, nie inaczej jest w przypadku tych, które są pozostałością po trądziku. O tego typu śladach chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Rozstępy po ciąży czy odchudzaniu często sprawiają, że przestajemy się czuć pewnie i komfortowo. Zanim rozpocznie się walkę z bliznami, w pierwszej kolejności konieczne jest całkowite wyleczenie trądziku. Nie ma możliwości przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów, jeśli nadal borykasz się ze stanami zapalnymi skóry. Natomiast, jeśli etap leczenia masz już za sobą, możliwe jest rozpoczęcie kuracji, która pozwoli na pozbycie się nieestetycznych blizn i przebarwień. Nasi pracownicy po konsultacji, dostosują właściwą dla Ciebie metodę i zaproponują najbezpieczniejszy zabieg, który zredukuje wszelkie nieestetyczne zmiany.

Zabiegi, które oferujemy w naszym gabinecie na redukcję blizn to:

Laseroterapia – zabieg polecany na wszelkiego rodzaju blizny. W naszym salonie wykonujemy zabiegi z zastosowaniem lasera Emerge,  platformy Alma Harmony i lasera frakcyjnego ablacyjnego iPixel.

Liczba zabiegów, jakie należy wykonać oraz efekt końcowy uzależnione są od tego, jak wyglądają Twoje blizny, czy są świeże czy stare. Decyzję, co do wyboru zabiegu, podejmujemy po konsultacji z klientem, pod uwagę bierzemy również skuteczność i bezpieczeństwo danej metody. Nawet jeśli Twoje finanse są ograniczone jesteśmy w stanie zaproponować skuteczny zabieg w walce z bliznami.

Mezoterapia mikroigłowa – jest to zabieg, który doskonale radzi sobie z wszelkimi bliznami. Odpowiednio dobrany koktajl sprawia, że po zabiegu zauważalna jest zmiana struktury skóry, a także redukcja blizn. Mezoterapia mikroigłowa sprawdzi się również u osób, które borykają się z problemami przebarwień.

Wraz z mezoterapią frakcyjną możemy wykonać zabieg ESTGEN. W celu napięcia skóry i poprawy jej elastyczności można dodatkowo wykonać mezoterapią igłową.

Doskonałe efekty można osiągnąć poprzeć łącznie technologii laserowych, np. laser Emerge z iPixel i dodatkowo do tego dołączyć karboksyterapię.

  • Laser Emerge – zabieg z wykorzystaniem tego lasera jest skuteczny w walce z bliznami i rozstępami, dodatkowo odmładza i ujędrnia skórę, a także redukuje wszelkie przebarwienia. Specjalnie dobrana długość wiązki lasera frakcyjnego, w sposób kontrolowany, uszkadza wybrany obszar naskórka i skóry właściwej. Skóra gojąc się naturalnie powoduje rozpoczęcie procesu zastępowania uszkodzonych komórek - nową i zdrową tkanką. Efektem końcowym jest promienna i zdrowsza skóra.
  • Laser iPixel – już jedna sesja przy użyciu tego lasera aktywuje w skórze proces odnowy i produkcji kolagenu. Laser iPixelspłyca blizny i redukuje ich widoczność, jednocześnie regenerując skórę i wyrównując jej koloryt. Zabieg jest bezbolesny oraz bezpieczny i trwa do 30 minut. Mechanizm działania lasera iPixel opiera się na tworzeniu niewielkich mikrouszkodzeń na powierzchni skóry, przez co tkanka otaczająca może pozostać w nienaruszonym stanie. Dzięki temu skóra szybko się goi i regeneruje w stosunkowo szybkim czasie.
  • Karboksyterapia – jest to terapia dwutlenkiem węgla, który zostaje wprowadzony pod skórę. Daje ona niesamowite efekty szczególnie w walce z rozstępami. Karboksyterapia sprawia, że w skórze dochodzi do gwałtownego uwalniania atomów tlenu łączących się z CO2 w hemoglobinie. Dzięki obecności enzymu anhydrazy węglanowej i wody, dwutlenek węgla ulega rozkładowi. Skóra reaguje powstaniem stanu zapalnego, który z kolei powoduje produkcję kolagenu i elastyny.

Redukcja przebarwień pozapalnych – polecane zabiegi:

Na wszelkie tego typu problemy polecamy szereg zabiegów z wykorzystaniem kwasów. W zależności od stanu i kondycji skóry, a także wieku, dobiera się całą serię zabiegów z wykorzystaniem jednego peelingu lub też stosuje się kurację zmodyfikowaną. Po obserwacji zmian, jakie zachodzą na skórze oraz konsultacji, w naszym salonie możemy zaproponować procedury zabiegowe firmy Mediderma, jak Nomelan Cafeicozabieg TRX lub retinol retises CT. Na wszelkie przebarwienie polecamy także zabieg DYE V.

Okres jesienny i zimowy jest idealnym czasem na walkę z bliznami potrądzikowymi czy rozstępami. Jeśli nadal się zastanawiasz jaki wybrać zabieg zapraszamy do naszego salonu J'adore Instytut (w Warszawie lub Krakowie), gdzie nasi specjaliści dobiorą odpowiednią kurację.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.