› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Najciekawsze promocje w Netto

› poradnik ponad rok temu    24.10.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najciekawsze promocje w Netto

Z myślą o potrzebach swoich klientów, Netto oferuje obecnie wiele ciekawych, atrakcyjnych promocji. W poszukiwaniu wyjątkowych zakupowych okazji, z pomocą przychodzi chociażby bardziej ekologiczna, elektroniczna gazetka promocyjna Netto. O jakich akcjach można się z niej dowiedzieć?

Moc wyprzedaży
 

W ramach cyklicznej promocji Netto ceny wybranych produktów obniżane są nawet o 70%. W związku z tym, że czasowa wyprzedaż konkretnych artykułów wzbudza duże zainteresowanie klientów, dostępność niektórych towarów ( w tym wybranych wersji kolorystycznych) może być ograniczona. Najnowsza oferta obejmuje przykładowo sprzęt kuchenny, artykuły dekoracyjne i narzędzia. Obniżą się też ceny innych produktów. Klienci zyskują wówczas znakomitą okazję do nabycia wyjątkowych artykułów o doskonałej jakości.

Weekendowa gazetka promocyjna Netto
 

Również w weekendy Netto przeprowadza korzystne dla kupujących obniżki cen wybranych towarów. Zaoszczędzić można nie tylko na zakupie artykułów spożywczych, ale też rozmaitych akcesoriów dekoracyjnych, urządzeń elektronicznych, narzędzi, sprzętów kuchennych, mebli, kwiatów, kosmetyków, środków czystości, ubrań walizek i innych produktów. Weekendowe promocje dedykowane są konsumentom o rozmaitych potrzebach – między innymi osobom często podróżującym, łowcom okazji, lubiącym dobrze zorganizowane garderoby. Dostosowanie oferty produktowej do różnych oczekiwań, stylów życia i gustów, ale też przy uwzględnieniu tego, co uniwersalne i niezmiennie jest bardzo dobrze przemyślaną strategią promocyjną. Odpowiada ona faktycznemu zapotrzebowaniu, dlatego wydaje się tak korzystna dla klientów sieci sklepów Netto.

Nagrody za opinie dla sklepu
 

Dzięki nowej promocji Netto konsumenci zyskują szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych, a także w prosty sposób mogą wyrazić swoje potrzeby odnośnie oferty produktowej i ocenić standardy obsługi. Każdy klient, po zrobieniu zakupów w wybranym przez siebie markecie Netto, otrzymuje paragon z kodem dostępu do krótkiej internetowej ankiety na temat konkretnej placówki. Osoby, które zdecydują się na wypełnienie kwestionariusza, jeśli wyrażą na to zgodę, biorą udział w losowaniu nagród – grają o 100, 2000 lub 10000 zł. Klienci uczestniczący w loterii mają okazję do szybkiego podreparowania domowego budżetu, ale długofalowym skutkiem promocji, co wydaje się najciekawsze, stają się korzystne zmiany, jakie zarządcy placówek wprowadzają po przeanalizowaniu wyników ankiet. Osoby wyrażające opinię na temat wybranego sklepu mają realny wpływ na ulepszanie oferty Netto i dostosowywanie jej do aktualnych potrzeb konsumentów.

Najciekawsze akcje promocyjne Netto pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy, zdobycie wyjątkowych artykułów o wysokiej jakości, a nawet na zmodyfikowanie oferty i standardów obsługi klienta poprzez wyrażenie opinii na temat wybranej placówki. Żeby być na bieżąco z najnowszymi i najkorzystniejszymi akcjami, warto śledzić często aktualizowane gazetki promocyjne Netto dostępne w wygodnej, zdigitalizowanej formie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.