› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 - Energa

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Muzyka marzeń i wrażeń na MSA

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    15.11.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Muzyka marzeń i wrażeń na MSA

Ania Broda jest wokalistką o niezwykłym, wyrazistym głosie, która posługuje się techniką śpiewu "białego". Jest także mistrzynią gry na cymbałach wileńskich, autorką tekstów, kompozytorką i aranżerką. Artystka wystąpi podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych.

W czwartek, 23 listopada o godzinie 19.00 w Dużej Sali Kina „Światowid" wystąpi Ania Broda & Maciek Pruchniewicz, którzy wraz z Kubą Sojką, grającym na perkusji, przedstawią projekt muzyczny „Nova Energia".

Głos, cymbały, loopery, dzwonki pentatoniczne, gitara akustyczna i elektryczna oraz niezwykle transowe piosenki, zderzenie folku i etno oraz rockowego groove'u – to wszystko czeka na nas w tym wyjątkowym spotkaniu z muzykami

– zapowiada Teresa Miłoszewska z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu.  

Ania Broda jest artystką nietuzinkową o niezwykłym, mocnym głosie, którego głębokim brzmieniem świetnie się bawi. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń.

– dodaje.

W jednej z edycji „Mam Talent" zaśpiewała piosenkę "Jak wygląda wiatr". Jurorzy i publiczność byli pod wielkim wrażeniem, a Agnieszka Chylińska powiedziała: „Ania Broda jest świetna".

Już niebawem Ania Broda na żywo, w Elblągu – wystąpi 23 listopada o godzinie 19:00 w ramach 11. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych, które organizują CSE „Światowid" i Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art" .

Bilety kosztują niewiele, zaledwie 10 złotych od osoby, bo to projekt społeczny

– dodaje Teresa Miłoszewska.

Serdecznie zapraszamy, bo artystka jest na polskim rynku muzycznym niezwykle oryginalna i niepowtarzalna.

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Samorządu Miasta Elbląga.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.