› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Mazury Hip Hop festiwal czy Miejski Hip Hop Festiwal? Które wydarzenie wybrać?

› bieżące ponad rok temu    27.04.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Mazury Hip Hop festiwal czy Miejski Hip Hop Festiwal? Które wydarzenie wybrać?

Jesteś fanem hip-hopu? Doskonale się składa, bo w tym roku zaplanowano ciekawe imprezy plenerowe. Mazury Hip Hop Festiwal i Miejski Hip Hop festiwal to dwa wydarzenia organizowane przez Talent Arena. Podpowiadamy, na który festiwal warto się wybrać w tym roku!

Mazury Hip Hop Festiwal to trzy dni atrakcji w rytmie beatów i skreczy. Od czwartku, 16 lipca, do soboty, 18 lipca, rozgrywa się najlepszy festiwal hip-hopowy w tej części (o ile nie w całym) kraju. Natomiast Miejski Hip Hop festiwal to cykl jednodniowych imprez w kilku miastach Polski. Na który się wybrać? Polecamy oba – dalej przeczytasz dlaczego. Bilety możesz zarezerwować pod adresem https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/.

Nie jesteś jeszcze pewien swoich planów? Możesz kupić bilet na oba wydarzenia "Bilet Zwrotny". Dzięki temu do czasu określonego w regulaminie akcji możesz zmienić zdanie i zwrócić zakupiony u nas bilet bez dodatkowych kosztów – przez Internet. To akcja szczególnie przydatna w ostatnim czasie – regulamin oraz spis wszystkich wydarzeń zobaczysz w zakładce https://www.biletomat.pl/biletzwrotny/

Mazury Hip Hop Festiwal 2020 – jeden z najlepszych festiwali rapowych w Polsce

Nie ma chyba fana rapu, który nie słyszałby o tym wydarzeniu. Otoczenie mazurskich jezior, luźny klimat i niepowtarzalna zabawa na świeżym powietrzu – atmosferę festiwalu w Giżycku można zapamiętać na długo. Jest to najstarsza w kraju impreza plenerowa w rytmach hip-hopu, organizowana na Mazurach od 19 lat. Co roku w Twierdzy Boyen zbiera się wielotysięczna publika, by posłuchać występów czołówki polskiej (i nie tylko) sceny rapowej. W festiwalową tradycję wpisały się zawody freestylowe i występy młodych artystów-amatorów, którzy na giżyckiej scenie stawiają pierwsze kroki w hip-hopie. Chociaż nie może zabraknąć też gwiazd. W tym roku w line-upie zarezerwowano miejsca m.in. dla Sariusa, Żabsona, Malika Montany, Alcomindza, Kabe, Okiego, Gedza, Tymka, Palucha, Kali czy Szpaku.

Podczas Mazury Hip Hop Festiwalu zostaje wręczona niezależna nagroda branżowa, tzw. Złota Felga. Kto odbierze ją w tym roku? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale pewnym jest, by pospieszyć się z rezerwacją biletów. Wydarzenie, jakim jest Mazurski Hip Hop Festiwal co roku przyciąga rzesze fanów i bilety szybko się rozchodzą.

Miejski Hip-Hop Festiwal 2020

Organizatorzy mazurskiego festiwalu, zachęcenie ogromnymi sukcesami jego ubiegłorocznych edycji, postanowili zorganizować inne wydarzenie, tym razem w otoczeniu miejskiej dżungli. Tak narodził się pomysł na Miejski Hip-Hop Festiwal. To cykl jednodniowych koncertów, które będą odbywać się w kilku miastach Polski (m.in. 26 września w Łodzi i 8 sierpnia w Koszalinie). #MHHF stwarza przede wszystkim szansę zaprezentowania umiejętności i twórczości młodym artystom, często amatorom, którzy pragną zadebiutować na scenie, choć nie brakuje też „starych wyjadaczy” z branży.  Na przykład w Łodzi wystąpi Young Igi, Opał, Bevis i White 2115.

Trzymamy kciuki, aby czas izolacji szybko się skończył i festiwale mogły odbyć się zgodnie z planem. Na pewno warto na nich być!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.