› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

› region 10 miesięcy temu    30.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

Już po raz trzeci Malborskie Stowarzyszenie OŚ wraz z partnerem Muzeum Zamkowym w Malborku organizuje Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej. 

Jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerów, miłośników starych przedmiotów i rękodzielników z całej Polski. 

Chętni mogą podczas targu sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane, a wystawić do sprzedaży książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie.

Każdy, kto chciałby na targu wystawić swoje przedmioty, powinien napisać na adres bstawarska@gmail.com, a w odpowiedzi otrzyma regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Jarmark rozpocznie się 1 maja (wtorek) i zakończy się 3 maja (czwartek). Na wystawców oraz kupujących, oprócz targowiska różności, czeka wiele niespodzianek na terenie Jarmarku. O szczegółach będziemy na bieżąco informować tutaj. Prosimy o udostępnianie dalej wydarzenia i postów oraz zapraszanie znajomych. W majówkę spotkajmy się na Jarmarku :

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.