› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Kurs fotografii od podstaw w CSE Światowid

› zapowiedzi 9 miesięcy temu    2.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kurs fotografii od podstaw w CSE Światowid

Ten kurs fotografii stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby w twórczej atmosferze poznać podstawy robienia dobrych zdjęć oraz zdobyć wiedzę i umiejętności do kolejnych poziomów fotograficznego wtajemniczenia. Zajęcia rozpoczną się już 7 listopada. Będą prowadzone w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu.

Na podstawowym, trwającym miesiąc kursie nauczysz się, jak zrobić dobre zdjęcie oraz poznasz elementy obróbki fotografii w programach graficznych. To pozwoli ci świadomie podejść do własnego warsztatu twórczego i wykorzystać potencjał, który w tobie drzemie. Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy dotyczącej tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić.

Zajęcia będą prowadzone w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu raz w tygodniu od 17.00 do 20.00 (sala nr 38).

W sumie odbędą się 4 spotkania po 3 godziny, obejmujące łącznie 12 godzin zajęć praktycznych. Spotkania (lekcje) odbędą się 7, 14 i 28 listopada oraz 5 grudnia.

Całkowity koszt kursu wynosi 470 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694 155 665 lub za pośrednictwem strony internetowej www.10pracownia.pl. (kursy i szkolenia).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.