› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Już wkrótce niecodzienny koncert w Malvie nad rzeką Elbląg

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    23.08.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Już wkrótce niecodzienny koncert w Malvie nad rzeką Elbląg

Atutem baru Malva umiejscowionego w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Elbląg (ul. Wybrzeże Gdańskie 7) jest z pewnością położenie. Właściciele nie spoczywają jednak na laurach. Idąc w ślady konkurencji (Amore Mio, Molto Bene) starają się zadbać także o stronę artystyczną. 24 sierpnia odbędzie się tam niecodzienny koncert, co wynika z faktu, że będziecie mieli okazję usłyszeć młodych, ambitnych i dobrze zapowiadających się artystów, którzy wystąpią w otoczeniu doświadczonych muzyków. 

24 sierpnia 2019 r. ok. godz. 20.00 w barze Malva rozpocznie się koncert utalentowanej wokalistki Julii Kaczmarczyk i pianisty Mikołaja Gąsiewskiego, którym będą towarzyszyć muzycy Elt Band.

Wszystko zaczęło się od małego koncertu Julii w Molto Bene. Zaproponowali jej by zaśpiewała, więc znalazła pianistę jazzowego i wystąpili tam w ubiegłą niedzielę (11 sierpnia − przyp. red.). Teraz postanowili zagrać jeszcze raz, tym razem w większym składzie w ogrodzie piwnym Malva. To była bardzo spontaniczna decyzja. My jako grupa Elt Band postanowiliśmy przyłączyć się "bez próby", chcąc, żeby występ był jeszcze bardziej oryginalny. Gra z nami na perkusji Krzysiek Narodowski , który na co dzień pracuje jako instruktor w MDK, ale jest także zawodowym żołnierzem − gra w orkiestrze wojskowej. Oprócz tego na instrumentach klawiszowych zagra Tomek Jurkiewicz, a na gitarze − Tomek Cybulski. Być może ja coś zaśpiewam... Zobaczymy

− poinformowała nas Eliza Kaczmarczyk, która prowadzi chór Altra Trinita, działający przy parafii pw. Trójcy Świętej w Elblągu (przy ul. Kieleckiej na Zatorzu). 

Julia Kaczmarczyk w październiku rozpocznie studia wokalne na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Mikołaj Gąsiewski ukończył studia na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (specjalizacja: fortepian jazzowy). Aktualnie jest na ostatnim roku aranżacji i kompozycji. Mimo młodego wieku już może poszczycić się tym, że miał okazję akompaniować gwiazdom estrady: Kayah, Beacie Kozidrak, Grzegorzowi Hyżemu, Sławomirowi Uniatowskiemu, Kasi Mos, Kubie Badachowi  czy Adamowi Sztabie. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ otto
11 miesięcy temu 2
w jakich godzinach czynny jest ten lokal
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacoby
12 miesięcy temu ocena: 100%  1
To bedzie bardzo interesujace.., warto nie przepuscic takiej okazji !
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.