› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Już 27 kwietnia Pomosty w Elblągu

› bieżące miesiąc temu    11.04.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Już 27 kwietnia Pomosty w Elblągu fot. Nadesłane.

Już 27 kwietnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się turniej tańca towarzyskiego z wieloletnią tradycją - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty. 

Pomosty to turniej skierowany do pasjonatów tańca, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a także piąć się w górę w rankingu i zdobywać wyższe klasy taneczne. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w Elblągu. Organizowane jest w naszym mieście od ponad dwudziestu lat.

Turniej to także świetna okazja do integracji - co roku skupia liczne grono tancerzy w różnym wieku, od dzieci po młodzież. Często w tle imprezy sportowej kryje się znacznie więcej niż tylko rywalizacja. Uczestnictwo w zawodach daje możliwość do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Atmosfera turnieju sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich, a rywalizacja staje się pretekstem do wzajemnego wsparcia i dopingowania. Przy okazji najmłodsi sportowcy uczą się zasad fair play, umiejętności godnego świętowania własnych sukcesów oraz honorowego znoszenia porażek, które są nieodłącznym elementem każdego sportu.

Do udziału w tym widowiskowym wydarzeniu zapraszamy wszystkich miłośników tańca towarzyskiego. Zapewniamy, że widzowie będą mieli okazję do wspólnego celebrowania i podziwiania sztuki tanecznej na najwyższym poziomie.Bilet - stolik (ważny na jeden blok): 60 zł Bilet - trybuny (całodzienny): 40 zł

Bilety do nabycia: - online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl - w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30, - w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Termin: 27 kwietnia 2024 (sobota), godz. 10:00 - 19:00, Miejsce: sala widowiskowo-sportowa, CSE „Światowid” w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.