› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

„Jurassic World: Upadłe Królestwo” od 8 czerwca w Multikinie (+ zwiastun)

› zapowiedzi 9 miesięcy temu    6.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Jurassic World: Upadłe Królestwo” od 8 czerwca w Multikinie (+ zwiastun)

Przerażające gady w jednej z najpopularniejszych serii w historii kina – „Jurassic World: Upadłe Królestwo” od 8 czerwca w Multikinie

Sukces, przygoda i przerażenie - Multikino zaprasza na jedną z bardziej oczekiwanych premier tego roku. Już od 8 czerwca na ekranach pojawi się „Jurassic World: Upadłe Królestwo”. W zupełnie nowej odsłonie widzowie zobaczą dobrze znane postaci z poprzedniej części oraz jeszcze bardziej przerażające gady…

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują same poradzić sobie w dżungli. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Kiedy naukowcy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy. Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Zobacz zwiastun

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.