› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Ice Party zakończy ferie na sportowo

› zapowiedzi ponad rok temu    4.02.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież w najbliższy piątek o godz. 18:00 na wspólną zabawę na lodzie. Ice Party będzie jednocześnie zakończeniem tegorocznych ferii na sportowo.

Czas wolny od zajęć nieuchronnie zbliża się do końca. W poniedziałek dzieci wrócą już do szkoły, ale nim to nastąpi, mogą się jeszcze pocieszyć ostatkiem wolnych chwil. Na zakończenie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował Ice Party, czyli wspólną zabawę dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach sportowo-rekreacyjnych.

To będzie zwieńczenie dwóch tygodni naszych wspólnych spotkań i zabaw - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Feryjna oferta jaką przygotowaliśmy dla elblążan przypadła najmłodszym do gustu. W ciągu niespełna dwóch tygodni, zajęcia na lodowisku, strzelnicy i sali tenisowej oraz zajęcia fitness i bokserskie odwiedziło kilka tysięcy mieszkańców.

Podczas piątkowej zabawy na lodzie nie może oczywiście zabraknąć doskonałej muzyki. W świat największych hitów minionych i obecnych czasów zabierze nas Krzysztof Panas, konferansjer doskonale znany z poprzednich imprez. Przed wejściem na taflę lodowiska każdy otrzyma karteczkę z numerkiem, a w czasie zabawy wśród uczestników odbędzie się losowanie upominków. Ice Party podsumowujące ferie na sportowo odbędzie się w piątek, 5 lutego, o godz. 18:00 na lodowisku Helena. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Tekst i fot. MOSiR

 

 • Ice Party zakończy ferie na sportowo
 • Ice Party zakończy ferie na sportowo
 • Ice Party zakończy ferie na sportowo
ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.