› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Gdy gra przestaje być tylko grą, czyli „Wieczór gier” w Multikinie (+ zwiastun)

› zapowiedzi 9 miesięcy temu    7.03.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gdy gra przestaje być tylko grą, czyli „Wieczór gier” w Multikinie (+ zwiastun)

9 marca Multikino zaprasza na premierowe pokazy komedii „Wieczór gier” z Rachel McAdams i Jasonem Batemanem w rolach głównych, który nie tylko wciągnie świetnie przemyślaną intrygą, ale także rozbawi do łez.

Maks (Jason Bateman) i Annie (Rachel McAdams) uwielbiają łamigłówki. Raz w tygodniu wraz z innymi parami umawiają się na wspólne gry i zabawy. Podczas jednego z takich spotkań Brooks (Kyle Chandler), brat Marksa, angażuje wszystkich w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy... Ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Bilety na pokazy premierowe filmu dostępne są w kasach Multikina, przez stronę internetową www.multikino.pl lub aplikację mobilną Multikina.

Zobacz zwiastun:

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.