› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Fotografia i poezja w Galerii Filar Szuki

› imprezy ponad rok temu    16.01.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Fotografia i poezja w Galerii Filar Szuki

Fotografia i poezja w Galerii Filar Szuki W środę, 18 stycznia o godz. 17 gościem Galerii Filar Sztuki będzie Wiesław Leszczyński autor wystawy "Fotografia i poezja".

Wiesław Leszczyński z zawodu dokumentalista - pracuje w Muzeum Stutthof, z zamiłowania fotografik, muzyk, malarz i poeta od trzech lat związany jest z Elbląskim Klubem Literackim Alternatywni. Jest laureatem 2. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza pod hasłem "O miłości inaczej" organizowanym przez Elbląską Scenę Literacką oraz laureatem 3. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza podczas I Festiwalu Literackiego "Słowa Na Puszczy" w Drezdenku.

Jego teksty zamieszczono w Antologii Głogowskich Konfrontacji Literackich, w II Antologii "Książka pełna słów" Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, w Dolnośląskim Roczniku Literackim "Pomosty". Za debiut fotograficzny uważa udział z wystawą w IV Festiwalu Literatury Wielorzecze we wrześniu 2016 r. W Galerii Filar Sztuki prezentuje poetyckie pejzaże fotograficzne wzbogacone wierszami z ostatniej antologii elbląskich poetów "Książka Pełna Słów". Wystawa będzie czynna do 20 lutego w godzinach otwarcia Biblioteki PWSZ w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.