› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Foto kubek i foto poduszka - zrób prezent sobie lub komuś!

› poradnik ponad rok temu    3.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Foto kubek i foto poduszka - zrób prezent sobie lub komuś!

Personalizowane, oryginalne prezenty, dopasowane do potrzeb i oczekiwań osób nimi obdarowywanych, cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. Przykładem takich prezentów są foto kubki oraz foto poduszki. Czym są foto prezenty i kiedy warto po nie sięgnąć?

Oryginalny prezent dla bliskich

Niezależnie od tego, na jaką okazję poszukujesz prezentu, czy są to urodziny, imieniny, Dzień Matki i Dzień Ojca, czy też Boże Narodzenie, foto prezent będzie dobrym wyborem. Dla mamy, taty, swojej babci, koleżanki z pracy czy przyjaciela – sprawdzi się w każdym przypadku. Foto prezent możesz też kupić dla siebie, aby zapamiętać szczególnie ważne dla ciebie chwile.

Atutem foto prezentów jest to, że można nadać im zindywidualizowany charakter, dodając dowolną fotografię. Dzięki temu podarek jest stworzony dla nas i nie ma drugiego takiego przedmiotu. Prezent ze zdjęciem niesie ze sobą przekaz - zwykle radosny, wzruszający, ważny dla tego, komu wręczamy taki przedmiot.

Decydując się na foto prezent, uzyskujemy bez wątpienia upominek zupełnie nietuzinkowy, który jest świadectwem tego, że zaangażowaliśmy się w jego stworzenie. Może on być doskonałym sposobem dla wyrażenia uczuć, jakie żywimy do bliskiej nam osoby.  Dodajmy do niego zdjęcie i wybrany napis, a dzięki foto prezentowi podziękujemy mamie za wychowanie, albo poprosimy o rękę kobietę swojego serca. Decydując się na foto prezent możemy być pewni, że będzie to prezent trafiony.

Rodzaje foto prezentów

Foto prezent może mieć różną postać. Bardzo popularne są foto kubki, które każdego dnia mogą przypomnieć obdarowanemu o ważnych chwilach z jego życia i sprawić, że uśmiech zagości na jego ustach.

Takim prezentem może być też foto poduszka. Miło będzie zasypiać, widząc tuż przy swojej twarzy bliską nam osobę. Taka poduszka może być też pięknym elementem dekoracyjnym we wnętrzach sypialnianych czy w pokojach dziecięcych.

Foto prezentem będzie foto książka własnego projektu, podkładka pod mysz komputerową, koszulki, kalendarze lub torby na zakupy.

Własny projekt

W zdecydowanej większości przypadków zamawiając foto kubek czy foto poduszkę, można samodzielnie stworzyć projekt takiego foto prezentu. Mamy więc okazję do wykazania się swoją kreatywnością, przy użyciu udostępnionego przez daną firmę programu online. Można bezpłatnie przyozdobić zdjęcie, dodać do niego tekst i ramkę.

Zamiast więc kupować konwencjonalne kubki ceramiczne czy poduszkę z tradycyjnym wzorem, można dodać do takich przedmiotów wybrane zdjęcia i wręczyć bliskim prezent jedyny w swoim rodzaju.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.