› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Festiwale 2020 – zobacz najciekawsze propozycje z pierwszym kwartale roku

› bieżące 6 miesięcy temu    27.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Festiwale 2020 – zobacz najciekawsze propozycje z pierwszym kwartale roku

Początek nowego roku to przede wszystkim okazja na dobrą zabawę dla miłośników rapu. Wśród najciekawszych propozycji znajdują się dwa duże festiwale hiphopowe. Na tym jednak nie koniec. W pierwszym kwartale nie zabraknie również wrażeń dla fanów muzyki metal – w styczniu w Poznaniu organizowana jest czwarta edycja Female Metal Voices Festival.

Czwarta edycja SB FFestival

W pierwszym miesiącu 2020 roku Sold Out Agencja i SBM Label organizują kolejny SB FFestival. To już czwarta odsłona tego sztandarowego wydarzenia w dziedzinie muzyki hip-hop. Tym razem koncert – ze względu na niezwykle duże zainteresowanie – odbędzie się w jednym z największych obiektów widowiskowych, znajdującym się na terenie Warszawy. W ostatni piątek stycznia 2020 roku w hali stołecznej Torwar będzie można zobaczyć, między innymi, takich wykonawców, jak: DJ Johny, Białas, Major SPZ, Solar, Beteo, Adin Nowak oraz White 2115. To tylko kilkoro z listy gości, których organizatorzy zdradzają stopniowo. Biorąc pod uwagę progres poprzednich edycji, możemy się spodziewać imponującego widowiska. Więcej na temat festiwalu przeczytasz na https://rytmy.pl.

Najciekawszy festiwal hiphopowy w Krakowie

Fanów muzyki hip-hop nie może także ominąć jeden z najlepiej zapowiadających się festiwali hiphopowych roku 2020. Już 15 lutego w hali Wisła Kraków odbędzie się pierwsza edycja Miejskiego Hip Hop Festiwalu, na którym będzie można zobaczyć największe sławy polskiej sceny hiphopowej. Pierwszy z zapowiadanych artystów jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów. Re To (Igor Bugajczyk), bo o nim mowa, to muzyk związany z wytwórnią NewBadLabel, której założycielem jest jeden z ojców polskiego rapu – Borixon. Ten doświadczony już artysta zapoczątkował swoją karierę w roku 2017 singlem „Tonight”. Utwór będący pierwszym kawałkiem nie z podziemia, był zapowiedzią debiutanckiego albumu, dzięki któremu raper szybko zyskał sławę. Re To nagrywał utwory i współpracował między innymi z takimi artystami, jak Guzior, Borixon, Quebonafide, Smolasty czy Żabson. Miejski Hip Hop festiwal to wydarzenie otwierające serię 5 koncertów, które odbędą się w różnych częściach Polski. Gwarancją dobrej zabawy są sami organizatorzy, mający na swoim koncie szereg tego typu imprez – MHHF od lat są organizatorami najstarszego i najlepiej rozpoznawalnego festiwalu hiphopowego Mazury Hip Hop Festiwal.

Styczeń w Poznaniu pod znakiem Metalu

Pierwszy kwartał roku 2020 to także okres sprzyjający miłośnikom muzyki Metal. 25 stycznia w sobotę w Poznaniu będzie miała miejsce czwarta edycja Female Metal Voices Festival. Patrząc na listę artystów już możemy mieć pewność, że również i na tej scenie nie braknie wrażeń. Na najbliższym koncercie zagrają między innymi Łysa Góra, Runika, AHEAD oraz SYNAPSA. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie wokalu w wydaniu kobiet, dla którego tło stanowić będzie muzyka metalowa, prezentowana w różnym stylu. Patrząc na te wydarzenia muzyczne, w pierwszym kwartale 2020 roku czeka melomanów wiele ciekawych wrażeń.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.