› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Festiwal Nauki PWSZ w Elblągu

› rozwój i edukacja ponad rok temu    18.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. nadesłane

25 maja 2017 (czwartek) w godzinach 9.00 – 14.00 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga na piknik naukowy organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach odwiedzający będą uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach, doświadczeniach, warsztatach i wykładach, dotyczących ciekawych i aktualnych zagadnień związanych z ekonomią, informatyką, biologią, chemią, fizyką, matematyką, geografią oraz tematyką dotyczącą nauk prawnych, medycznych, kultury fizycznej, nauk o sztukach pięknych.

Festiwal jest adresowany do szerokiego grona społeczeństwa naszego regionu, niezależnie od wykształcenia i wieku. Gośćmi imprezy są zarówno przedszkolaki jak i uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorośli słuchacze.

Celem Festiwalu jest przybliżenie społeczeństwu tematyki prowadzonych badań naukowych, zaznajomienie z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości świata i radości jego poznania. Koordynatorem Festiwalu Nauki PWSZ w Elblągu jest mgr Dorota Pawłowska – wykładowca z Instytutu Politechnicznego PWSZ w Elblągu.

Dodatkową atrakcją tegorocznego Festiwalu Nauki PWSZ w Elblągu będzie występ chórzystów Kalingradzkiej filii Sankt-Petersburskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego pt. „Most Przyjaźni”, który odbędzie się o godz. 12.00 w Auli PWSZ w Elblągu.

Wykaz stoisk i więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej, pod adresem: www.pwsz.elblag.pl/festiwal-nauki-2017 (Uwaga - na część stoisk obowiązują wcześniejsze zapisy).

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.