› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Elbląska Noc Sylwestrowa

› zapowiedzi ponad rok temu    15.12.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Elbląska Noc Sylwestrowa fot. archiwum elblag.net

Zapraszamy elblążan na wspólne powitanie Nowego Roku, które odbędzie się na placu obok Katedry. Miejski sylwester rozpocznie się o godz. 22.00, na scenie zabrzmi wówczas muzyka prezentowana przez DJ'a.

Około godz. 22.30 po raz pierwszy tego wieczoru wystąpi zespół NASTY LADIES – półfinalistki programu TVN MAM TALENT! Nasty Ladies to kwintet wokalny, który tworzą dziewczyny: Estera Naczk, założycielka i liderka zespołu oraz Ewa Owczarek, Anna Ciechanowska, Agnieszka Nowicka, Joanna Kowalska. Zespół wykonuje piosenki w rytmach latino, RnB, soul, samba, salsa, utrzymane w stylu burleski. Dziewczyny tworzą profesjonalne show estradowe, zagrały dotychczas ponad 500 koncertów w Polsce i za granicą, zbierając bardzo dobre opinie.

O godz. 23.00 ponownie wystąpi DJ, który prezentował będzie taneczne rytmy. Po raz drugi zespół Nasty Ladies pojawi się około 23.20. Dziewczyny zakończą swój występ krótko przed północą. Punktem kulminacyjnym będzie składanie życzeń, wspólne odliczanie ostatnich sekund do Nowego Roku oraz pokaz fajerwerków. Po pokazie sztucznych ogni mieszkańców dalej muzycznie bawił będzie DJ, a wspólna zabawa zakończy się około godz. 1.00.

ZAPRASZAMY!

Łukasz Mierzejewski

Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.