› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 - Energa

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Elbląg. Senior kreatywny i aktywny

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    16.11.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Senior kreatywny i aktywny fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu zaprasza w piątek, 17 listopada na Targi Seniora, które organizowane są pod hasłem TERAZ MY!

- Będą to targi poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów z Elbląga i terenu regionu – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid", autorka projektu. - Zostaną podzielone na dwie strefy: kreatywnego seniora i aktywnego seniora.

Dla zwiedzających seniorów i ich rodzin będzie to możliwość poznania oferty produktów i usług stworzonych na miarę ich potrzeb, poprawiających jakość i komfort życia w dziedzinie kultury, aktywności społecznej, edukacji, turystyki i wypoczynku czy zagospodarowania czasu wolnego. Prezentowane dziedziny: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania oraz nowe technologie i multimedia.

- Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, a targi są częścią projektu „Akademia możliwości-przez wspólne pasje do wspólnych działań, który uzyskał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2017 – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Celem projektu jest rozwój oferty kulturalnej skierowanej do osób dorosłych i seniorów i zachęcenie ich do podejmowania aktywności, zwiększenie ich kompetencji w zakresie funkcjonowania poznawczego, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, posługiwania się nowoczesnymi technologiami, a w konsekwencji lepszego rozumienia współczesnego świata.

Targi Seniora TERAZ MY! odbędą się w piątek, 17 listopada w godzinach od 11 do 17 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu.

CSE

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Moher korps
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Proponuję imprezę przenieść na rynek!
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.