› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

DKF w Kinie Światowid zaprasza na "Serce miłości"

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    7.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
DKF w Kinie Światowid zaprasza na

Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na „Serce miłości” w reżyserii Łukasza Rondudy. Spotkanie i seans odbędą się 8 lutego o godzinie 19:00 w Kinie Światowid. 

Klub organizuje projekcje filmowe, które są połączone z dyskusją, podczas których widzowie mogą poznać kino artystyczne i włączyć się do rozmowy. W najbliższy czwartek w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego będzie można obejrzeć „Serce miłości”, film, który przedstawia parę eksperymentujących artystów. W postaci performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek wcielili się Jacek Poniedziałek i Justyna Wasilewska. Przedstawiona para oryginalnych artystów jest do siebie podobna nie tylko z zachowania, łączy ich także wygląd. Szczupli, z ogolonymi głowami, w podobnych strojach – wyglądają jak własne odbicia. Relacja i uczucie Bąkowskiego z Bartoszek przybierają artystyczną formę.

Film prezentowany był m. in. na 67. MFF w Berlinie w sekcji „Forum Expanded”, 46. MFF w Rotterdamie w sekcji „Bright Future”, 71. MFF w Edynburgu oraz na 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie CSE Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Zobacz zwiastun:

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.