› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Czy pokój z Rosją jest możliwy? Spotkanie na ważny temat

› bieżące 2 miesiące temu    6.02.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy pokój z Rosją jest możliwy? Spotkanie na ważny temat fot. Nadesłane.

Wspólnie z redakcją Res Publica Nowa zapraszamy we wtorek, 13 lutego, o godz. 17:00 do Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 na spotkanie pt. „Czy pokój z Rosją w Europie jest możliwy?”, organizowane w ramach projektu „Europa na krawędzi”. W rozmowie wezmą udział Magdalena Kicińska, red. naczelna „Pisma. Magazynu Opinii" i Wojciech Przybylski, red. naczelny Visegrad Insight.

Wojna w Ukrainie musi zakończyć się zwycięstwem tego państwa – to warunek sine qua non dla zaistnienia pokoju. Wraz z redaktorką naczelną Magdaleną Kicińską „Pisma. Magazynu opinii” i Wojciechem Przybylskim, red. naczelnym Visegrad Insight przyjrzymy się warunkom niezbędnym do współżycia na kontynencie – już poszerzonym o Ukrainę./ Res Publica Nowa

Magdalena Kicińska – reporterka, redaktorka naczelna „Pisma. Magazynu Opinii". Absolwentka i wykładowczyni Polskiej Szkoły Reportażu. Laureatka Grand Press 2017 w kategorii wywiad. Nominowana do Nagrody im. Teresy Torańskiej i Mediatorów 2016. Autorka książki „Pani Stefa”, za którą otrzymała Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy 2016 oraz Poznańską Nagrodę Literacką – Stypendium im. Stanisława Barańczaka, nominowano ją także do Nagrody Gryfia i Nagrody Conrada. Współautorka książek „Teraz '43. Losy" i "Dom w butelce", zbioru reportaży „Przecież ich nie zostawię". W lutym 2019 ukazały się „Środki transportu", jej poetycki debiut.

Uprzejmie prosimy o rejestrację udziału w formularzu: https://forms.gle/KZ8R4PHPw9vDKuDj6

Biblioteka Elbląska

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.