› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Cinema City. Nowe kino w Elblągu

› bieżące 7 miesięcy temu    3.10.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Cinema City. Nowe kino w Elblągu fot. Nadesłane

14 października swoją działalność rozpoczyna pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Zlokalizowane zostało w Centrum Handlowym Zielone Tarasy przy ulicy Teatralnej 5.  To 35 kino sieci, lecz pierwsze w którego aż sześciu salach znajdą się wyjątkowe, jeszcze wygodniejsze fotele, w których każdy widz poczuje się jak VIP.

Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy posiada 6 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 900 widzów. Wszystkie sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i najwygodniejsze fotele kinowe, które w elbląskim kinie sieci będą się bez wątpienia wyróżniać. Komfort i wygoda widzów została tu postawiona na pierwszym miejscu.

Elblążanie obejrzą w Cinema City zarówno filmy w formacie 2D jak i 3D, a repertuar kinowy na koniec roku jest bardzo obiecujący.

Filmy bez limitu w abonamencie – karta Unlimited Cinema City to jedyna sieć kinowa w Polsce oferująca abonament kinowy dla swoich klientów - kartę Unlimited. Za 38 zł miesięcznie każdy posiadacz karty może oglądać filmy w kinie bez limitu. Unlimited to także dodatkowe benefity takie jak: zniżki na barze i w kawiarni, pokazy przedpremierowe, czy brak opłaty serwisowej przy zakupie biletów. W związku z otwarciem nowego kina Cinema City przygotowało promocję dla elblążan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Każdy, kto dołączy do programu Unlimited do 23 października otrzyma od sieci voucher na darmowy popcorn. 

Oferta Rodzinna i Tanie Środy W Cinema City filmy z kategorii familijnych objęte są specjalną ofertą, w której dorośli płacą za bilet tyle co dziecko, a dodatkowo mogą korzystać z promocyjnych cen zestawów przekąsek i napojów w barze. Widzowie mają także możliwość oglądania filmów w komfortowych warunkach i doskonałej jakości w niskiej cenie, wybierając seanse w każdą środę.

Od 14 października w nowoczesnym kinie Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy na widzów czekać będą premiery takich filmów jak: “Amsterdam”, “Orzeł. Ostatni patrol”, “Zaproszenie”, czy “Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”.

Kolejne tygodnie zaś to premiery wyczekiwanych produkcji: “Black Adam”, “Bejbis”, “Halloween. Finał”, “Listy do M.5”, “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “Królowa wojownik”, “Fabelmanowie”, czy “Dziwny Świat”. Wygląda więc na to, że ciężko będzie oderwać się od kinowego fotela. 

Materiał nadesłany

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.