| › bieżące | 
								
								
									9 miesięcy temu
									  
									9.01.2025 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 14 / 100%  | 
							A A A | 

Zgodnie z zapowiedzią Michała Missana, prezydenta Elbląga, miasto rozpoczęło realizację programu mającego na celu promocję kultury teatralnej wśród starszych mieszkańców Elbląga. Już w styczniu elbląscy seniorzy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych biletów na wybrane spektakle teatralne. Program jest wynikiem porozumienia między Gminą Miasto Elbląg a Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu. Pierwsze darmowe bilety będą dostępne na spektakl „Czarno-białe w kolorze” w reżyserii Artura Hofmana, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 17:00.
Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać od 9 stycznia w kasie Teatru (czynnej w godz. 10:00–18:00). Jedna osoba powyżej 60. roku życia może otrzymać jeden bilet, po okazaniu dokumentu tożsamości. Liczba darmowych biletów jest ograniczona.
Seniorzy będą mogli korzystać z bezpłatnych biletów na spektakle teatralne cyklicznie przez cały 2025 rok. Szczegółowe informacje o dostępnych spektaklach będą przekazywane po ustaleniu repertuaru z Teatrem oraz dokonaniu rezerwacji biletów przez Miasto Elbląg.
| 
		
			
			Komentarze
			(0)
			 Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).  | 
		bądź pierwszy! | 
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.  | ![]()  |