› IMPREZY
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Wybierz miejsce na amfiteatr w Elblągu

 

 

Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk. Stand-up Comedy w Mjazzdze już 7 listopada

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    31.10.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk. Stand-up Comedy w Mjazzdze już 7 listopada

Już 7 listopada w klubie Mjazzga Elblągu z nowymi materiałami Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk!  Organizatorzy zapraszają szczególnie na 17:30, bo na 20:00 został sprzedany komplet biletów.

Zapraszamy na wieczór STAND-UP COMEDY. 
Na scenie zobaczymy dwóch komików z grupy STAND-UP POLSKA: ANTONI SYREK-DĄBROWSKI i MACIEK ADAMCZYK.

Zapraszamy także na OPEN MIC'a!
Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie lub przetestować materiał, mogą się zgłaszać pisząc wiadomość do fanpage Stand-up Warmia. 
----------------------------------------------------------------------------
Na scenie: 

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI
Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka",  który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

MACIEK ADAMCZYK
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Prowadzenie: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Bilety: 
20 zł (przedsprzedaż na www.kupbilecik.pl)
17:30 - www.kupbilecik.pl/impreza-21218-standup.warmia.elblag.html
30 zł (w dniu imprezy na wejściu - jesli jeszcze będą:)

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.